• sns03
  • sns01
  • sns02
  • youtube(1)
69586bd9

Linii de îmbrăcăminte

După cum știm, piesele metalice sunt utilizate pe scară largă în lumea noastră. Aproximativ peste 10 ani de experiență în producerea pieselor metalice, echipa noastră de cercetare și dezvoltare a proiectat deja propria noastră marcă cu alte piese de linie gata de purtat. Ca piese de surf; Suporturi TV de perete și birou permanent; Avem încă mai multe mărci noi care ne vor întâlni.

De ce facem piese de surfing?

Realizăm accesorii pentru surfing, am găsit furnizori care fac ca piesele metalice să aibă o calitate foarte slabă. Uneori pivotul nu se poate roti lin. Va răni corpul oamenilor.

De ce realizăm suport TV de perete și birou permanent?

Suntem prima dată când facem piese metalice pentru aceste piese, după ce echipa noastră de cercetare și dezvoltare a descoperit că putem face un design umanizat.


Ora postării: 24 noiembrie 2020